x
İlkGünden

                   İlkgünden olarak yola çıktığımızda anne adayları, anneler, bebekler ve çocuklar, için yeni bir dönem başlatıyoruz dedik ve başlattık da…  
Yola çıktık diyoruz çünkü binlerce alışveriş sitelerinden farkımızı ortaya koyarken sizinle elele yürümeyi hiç bırakmadık.
                  Ünlü markaların özel ürünlerinin bulunduğu alışveriş kulübümüzde sizlere en iyiyi sunmaya çalışırken sizden de en iyi tepkileri almayı başardık. Ayrıcalıklı kampanyalarımızla herkesin istediği ürünlere sahip olmasını sağlarken ne annelerin ne de bebeklerin sağlığını göz ardı etmedik. Çünkü www.ilkgunden.com olarak bu yola çıktığımızda amacımız en iyiyi en özel kişiye sunmak oldu.

                  Ücretsiz üyelik avantajlarımızla seçkin markaları en iyi fiyatlarla sunmakla kalmadık, üyelerimize bir tıkla alışveriş keyfini yaşatmanın gururunu yaşadık ve yaşıyoruz… 365 gün alışveriş deneyimi sunan alışveriş kulübümüzde üyelerimiz yüzde 90’lara varan indirim fırsatlarından yararlanıyor ve yararlanmaya da devam edecek.

                  İhtiyacınız olan her ürünü istediğiniz zaman bulma imkanı veren www.ilkgunden.com, çocuk araç gereçlerinden, anneler ve anne adayları için kozmetik ve güzellik ürünlerine kadar bir annenin A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarını karşılayabileceği bir alışveriş sitesi. www.ilkgunden.com ’da günün 24 saati gönül rahatlığı ile tüm alışveriş ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.
                   Sizinle birlikte hep daha iyiye doğru yol alırken, bizlere güvendiğiniz için teşekkür ederiz.

 

sosyal medya
Bizi Takip Edin
İlk Size Ulaşalım
e-bülten
Üye olun Fırsatları Kaçırmayın
© 2002-2015 Tüm Hakları Saklıdır, Kopyalanamaz.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.